MPMK

MPMK

MPMK w powożeniu Bydgoszcz 2011

W dniach 14-16.10 2010 roku w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Młodych Koni w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi. W kategorii koni 5-letnich, 4 miejsce na 7 startujących koni zdobył: ogier Batalion (Berlin Bej – Biona po Dresk) hod./wł. Andrzeja Wody Ogierem powoził Hubert Wojciechowski

MPMK WKKW – wyniki i galerie

Prezentujemy wyniki Mistrzostw Polski Młodych Koni w WKKW oraz Międzynarodowych Zawodów w WKKW które odbyły się w dniach 22-25 września 2011. W kategorii koni 4-letnich Wicemistrzem Polski został ogier Amurat po Jurand hod. Krzysztofa Kordalskiego W kategorii koni 5-letnich Mistrzem Polski została klacz Łza po Frazes hod. SK Walewice W kategorii koni 6-letnich Mistrzem Polski

MPMK w Ujeżdżeniu Wrocław 2011 – Galeria

W zakładce Galerie zdjęć pojawiły się zdjęcia koni małopolskich startujących na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu które odbyły się we Wrocławiu. Do galerii przeniosą się Państwo automatycznie klikając zdjęcie poniżej. El Bonillo   Serdecznie Zapraszamy

MPMK w Skokach Wrocław 2011 – Galeria

W zakładce Galerie zdjęć pojawiły się zdjęcia koni małopolskich startujących na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w Skokach które odbyły się we Wrocławiu. Do galerii przeniosą się Państwo automatycznie klikając zdjęcie poniżej. ogier Diokles po Haracz   Serdecznie Zapraszamy

Sukces czwartym 6-latkiem MPMK w Skokach

W ubiegłą niedziele podczas trwających we Wrocławiu MPMK w skokach,małopolski ogier Sukces (Saganek – Subiekcja po Banita) hod. Mirosława Piwko wł. Jana Cieślara zajął 4 m-ce w kategorii koni 6-letnich hodowli polskiej. Ogiera dosiadała córka właściciela Julia.   Gratulujemy!!

El Bonillo Mistrzem Polski Młodych Koni!!!!!!!!!!!!!!

Miło nam poinformować że dziś podczas odbywających się we Wrocławiu MPMK w Ujeżdżeniu ogier El Bonillo (Berlin bej m – Egzema m po Przedświt XIII-4 x) hodowli Jana Zubera zdobył Mistrzostwo Polski Młodych Koni w kategorii koni 6-letnich w Ujeżdżeniu. Ogier dosiadany był przez swoją właścicielkę Katarzynę Papajak. GRATULUJEMY !!!

Wyniki konkursów kwalifikacyjnych do MPMK – skoki i ujeżdżenie

Polski Związek Hodowców Koni opublikował zaktualizowane wyniki konkursów kwalifikacyjnych do MPMK: w konkurencji skoki przez przeszkody oraz ujeżdżenie. Przedstawione dane są w trakcie weryfikacji przez Dział Ksiąg Stadnych i mogą ulec zmianie. W wynikach konkursów kwalifikacyjnych wzięto pod uwagę jedynie minimum punktowe, oprócz tego minimum konie muszą spełnić wszystkie pozostałe warunki startu w MPMK. Na

MPMK w WKKW Biały Bór 2010

Podajemy wyniki koni małopolskich na Mistrzostwach Polski Młodych Konia WKKW które odbyły się w dniach 1-3.10 2010 w Białym Borze 4-latki    (startowało 14, ukończyło 14 koni) 3 m-ce Don Juan (Jalienny xo – Dabora po Bonaparte)

MPMK w powożeniu Gogolewo 2010

W dniach 3-5.10 2010 roku w Gogolewie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodych Koni w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi.

MPMK w Ujeżdżeniu – Partynice 2010

Poniżej prezentujemy wyniki koni małopolskich oraz ich potomków w Mistrzostwach Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu które odbyły się w miniony weekend  na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice .   Konie 4-letnie hodowli polskiej 9 m-ce ogier Pers (Krym – Polana po Veritas xo) hod. M. Kołcon 13 m-ce ogier Agnostyk (Krym – Argenta po

MPMK w skokach przez przeszkody Łąck 2010

Poniżej prezentujemy wyniki koni małopolskich oraz ich potomków w Mistrzostwach Polski Młodych Koni które odbyły się w miniony weekend w SO Łąck. Autorem zdjęć jest Mateusz Staszałek  Konie 4-letnie hodowli polskiej 7  ogier Dionizos (Frazes m – Dida m po First des Termes xo) hod. SK Walewice

MPMK w Ujeżdzeniu Książ 2009

Podczas trwających w Książu Mistrzostw Polski Młodych Koni w Ujeżdzeniu konie małopolskie oraz ich potomstwo innych ras, zajęły następujące miejsca: Konie 4-letnie (startowało 25, w finale 13 koni): 3 m-ce og. Don Lafitte sp(Lafitte baw. – Dama Dworu m po Pick Wick xo) hod./wł. SK Walewice jeżdziec Natalia Kozaczka  4 m-ce og. El Bonillo m(Berlin

MPMK WKKW Biały Bór 2009

Podczas trwających w Białym Borze Mistrzostw Polski Młodych Koni w WKKW konie małopolskie oraz ich potomstwo innych ras, zajęły następujące miejsca: Konie 4-letnie (startowało 15, ukończyło 14 koni): 1 m-ce og.El Bonillo (Berlin Bej m – Egzema m  po Przedświt XIII -4 x) hod. Jan Zuber jeździec Katarzyna Papajak

MPMK w Skokach Łąck 2009

Miło nam poinformować ze podczas odbywających się w ostatni weekend Mistrzostw Polski Młodych Koni w skokach przez Przeszkody w Stadzie Ogierów w Łącku małopolski Biegacz (Top Gun xo – Bieżnia m po Mikron m) hod. SK Walewice wł. SO Bogusławice zdobył wraz ze swoim jeźdźcem Andrzejem Głoskowskim tytuł II Vice mistrza Polski w kategorii koni