Wyniki klaczy – ZT Bogusławice, 22.03.2007r

Wyniki klaczy – ZT Bogusławice, 22.03.2007r

  • PZHKM
  • 13 czerwca, 2009
  • Brak komentarzy

Wyniki próby dzielności klaczy – ZT Bogusławice, 22.03.2007r

 

 

1

EL DŻAHA sp

Dżahil sp – Eleine sp po Elvis KWPN

2004

SK Prudnik

65,5

bdb

2

DŻAGA

Grey  – Dżonka  po Len

2004

SK Prudnik

64,5

bdb

3

DOLCE VITA

Veloce De Favi xo-Dabora  po Bonaparte

2003

SK Ochaby

64,5

bdb

4

NECORDIA sp

Cordial sp – Newis sp po Elvis KWPN

2004

SK Prudnik

62,8

bdb

5

WALIJKA

Jalienny xo – Waćpanna  po Arcus xx

2003

SK Ochaby

62,2

bdb

6

WIRRA sp

Rytm han. – Willa sp po Luron KWPN

2003

SK Prudnik

61,2

bdb

7

MEGI

Dereń  – Mafia  po Hippies

2004

Zdzisław Szczepanek

60,8

bdb

8

WILCORDIA sp

Cordial sp -Willa sp po Luron KWPN

2004

SK Prudnik

60,0

bdb

9

SKADENA sp

Denard s.f. – Skarbnica sp po Colorado han.

2003

SK Ochaby

59,5

db

10

SZTALUGA sp

Graf Quidam sp – Szansa m po Sir Laryks m

2004

SK Ochaby

59,2

db

11

NEWERRA sp

Weronal sp – Newis sp po Elvis KWPN

2003

SK Prudnik

59,0

db

12

LARA

First Des Termes xo – Loara  po Emetyt

2003

Zdzisław Szczepanek

58,7

db

13

WIRDŻINIA sp

Dżahil sp – Wiki sp po Elvis KWPN

2004

SK Prudnik

58,3

db

14

LUNA

Emetyt  – Lerka  po Arcus xx

2004

Jacek Jagieliński

57,0

db

15

BONITA

Łyk Szampana-Brwina  po Berberys xxoo

2003

Józef Kmak

56,0

db

16

WILCZYNA

Czynel xx – Wilma  po Mag

2004

SK Prudnik

56,0

db

17

EGERIA

First Des Termes xo – Etyka  po Etat

2002

Bogusław Dąbrowski

55,9

db

18

EGRETA

First Des Termes xo-Ekologia  po Werbel

2002

Bogusław Dąbrowski

55,6

db

19

SADYBA sp

Balisco II sp-Santa Rosa sp po Robin II Z han.

2004

SK Ochaby

54,7

db

20

DASZA

Hebab  – Draga  po Emir

2004

SK Janów Podlaski

53,3

db

21

DUSZKA

Łyk Szampana  – Daria  po Harap

2004

Grzegorz Kania

51,7

db

22

BRIGITTE BARDOT

Wolant  – Bardotka  po Blagier

2000

Antoni Chmielarski

51,6

db

23

SODŻA sp

Dżahil sp – Sorbona sp po Genius han.

2004

SK Prudnik

51,0

db

24

Roxy sp

Domestos m – Roka po NN

2003

Paweł Krzywański

50,5

db

25

WIESZCZKA II sp

Szron sp – Wiki sp po Kwartet xo

2004

SK Ochaby

49,2

dst

26

BEGONIA sp

Berlin Bej m – Brda sp po Askar m

2003

Adam Staruszkiewicz

49,0

dst

27

WIENNA

Emetyt  – Witryna  po Wektor

2004

Jan Królikowski

46,0

dst

28

SATYNA sp

Tenor De La Cour sf-Sewilla m po Laryks m

2003

SK Ochaby

45,5

dst

 

 

UWAGA !! Dane koni małopolskich zostały pogrubione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *