Wyniki klaczy – ZT Bogusławice, 30.04.2008

Wyniki klaczy – ZT Bogusławice, 30.04.2008

  • PZHKM
  • 13 czerwca, 2009
  • Brak komentarzy

Wyniki próby dzielności klaczy – ZT Bogusławice, 30.04.2008 r

 

 

1

GORDIA

Cordial sp – Godella sp / Luron KWPN

2005

sp

SK Prudnik

64,2

bdb

2-4

BALADA

Boss sp – Bema wlkp / Beskid wlkp

2004

wlkp

Tadesz Puchała

58,3

bdb

2-4

FONIA

Corde hol – Fonika m / Jar Club xx

2005

sp

SK Walewice

61,3

bdb

2-4

LUBIANA

Consus sp – Lady m / Drops m

2005

sp

Agnieszka Zaremba

61,3

bdb

5

LITI

Hamlet Go trk – Linia wlkp/ Czynel xx

2005

wlkp

SK Liski

60,3

bdb

6

JAPONKA

Emetyt  – Jagna  / First des Termes xo

2005

sp

Jacek Jagieliński

59,5

db

7

FROTKA

Hamlet Go trk – Frakcja wlkp / Ogar wlkp

2005

wlkp

SK Liski

59,3

db

8

AZALIA

Regiel m – Ambrozja sp / Gilette sp

2005

sp

Krzysztof Kluzowski

57,8

db

9

BAJKA

Liwiec  – Brzezina  / Huzar

2005

m

Bogdan Mierzejewski

57,7

db

10

HORTENSJA

Oregon xx – Hera  / Dworny

2004

m

Ryszard Szpatuśko

54,6

db

11

JANTRA

Bajt  – Jurata m/ Przedświt XIII-4 x

2003

m

Maria Bieńko

57,0

db

12-13

STRUNA

Grey m – Spłonka wlkp / Arak wlkp

2005

wlkp

SK Liski

56,7

db

12-13

ŁYSICA

Top Gun xo- Łysa Polana / Campetot xxoo

2005

m

SK Walewice

56,7

db

14

DIVERSA

Vis Versa xo – Diablotka  / Hippies

2005

m

SK Walewice

56,3

db

15

FABIA

Odillo sp – Felicja sp / Niko old

2004

sp

Ireneusz Kmieć

53,4

db

16-17

RUMUNKA

Emetyt  – Rudzianka  / Arcus xx

2005

m

Jacek Jagieliński

56,0

db

16-17

MISTYKA

Jung – Morfina  / Emir

2005

m

A. Sokołowski

56,0

db

18

LOTTA

Top Gun xo – Lotka  / Galeon oo

2005

m

SK Walewice

55,7

db

19-20

PLEJADA

Lando hol – Platyna sp / Trawant KWPN

2004

sp

SK Udórz

52,6

db

19-20

BOGNA

Saracen sp – Borowina m / Tarantas m

2004

sp

Krzysztof Nowak

52,6

db

21-22

SALWA

Grey m – Sprawa wlkp / Huk wlkp

2005

wlkp

SK Liski

54,8

db

21-22

GALICJA

Emetyt  – Gaja  / Jagielończyk

2005

m

Wojciech Ciepliński

54,8

db

23

SARAGOSSA

Lansjer L old – Suzuki m / Larysz m

2003

sp

SK Udórz

54,2

db

24

LA CORDA

Corde hol – Lanka  / Elsing oo

2005

sp

SK Walewice

53,7

db

25

HUBA

Top Gun xo – Hauwa  / Galeon oo

2005

m

SK Walewice

53,5

db

26

WENA

Wareg  – Węgierka  / Kwartet xo

2004

m

J. Winczakiewicz

49,6

db

27

CARMEN

Emetyt  Chesia xx / Dakota xx

2004

m

Mirosław Sadowski

49,2

db

28

BELLA VISTA

Vis Versa xo – Beduinka  / Elsing oo

2005

m

SK Walewice

51,0

db

29

ASTRA

Diafon m – Arizona wlkp / Zapał wlkp

2005

wlkp

Daniel Rzeźnik

50,8

db

30

FIONA

Szejk – Fala  / Lubań

2003

m

Bogdan Boś

49,7

dst

31

KARINA

Donbas  – Kabała  / Emir

2004

m

Wojciech Ciepliński

45,6

dst

32

HISTAMINA

Corde hol – Hipnoza sp / Lais KWPN

2004

sp

SK Walewice

44,7

dst

 

 

UWAGA !! Dane koni małopolskich zostały pogrubione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *