XIV NMCKM Białka 2011

XIV NMCKM Białka 2011

  • PZHKM
  • 29 czerwca, 2011
  • Brak komentarzy

KLASA I A – Ogierki roczne

  1. KADIZ (Drop – Kleopatra po Emetyt) Jan Zuber
  2. ASFAR (Ganges oo – Astella po Veritas xo) SK Janów Podlaski
  3. JOKER W (Łowca – Jugla po Przedświt XIII-4 x) Ryszard Wójcik
  4. HAKATA (Audytor – Hopsanka po Akwen) Tomasz Nowak

KLASA I B – Ogierki roczne

  1. ŁAWNIK (Huzar – Łysica po Top Gun xo) SK Walewice
  2. PRADO (Grey – Patyna po Vis Versa xo) Andrzej Piwowarski
  3. JAGUAR (Herb – Judyta po Judex xx) SK Walewice
  4. JASKIER (Salix oo – Jagoda po Jun Bej) Bogusław Dąbrowski

KLASA II A – Ogierki dwuletnie

  1. ELGREY (Grey – Egzema po Przedświt XIII-4 x) Jan Zuber
  2. MALIBOU (Bekas – Melba po Berlin Bej)Maciej Krawczyk/Paweł Pochroń
  3. GEPARD (Huzar – Gardenia po Elsing oo) SK Walewice
  4. AMIR (Jurand – Ajsza Dahomanka po Dabur Dahoman o) Marlena Kordalska

KLASA II B – Ogierki dwuletnie

  1. JOHNNIE WALKER (Halogen – Jantra po Bajt) Maria Bieńko
  2. PERFEKT (Efekt – Patyna po Vis Versa xo) Andrzej Piwowarski
  3. JAROWIT (Jurand – Juturna po Hegemon) Maria Bieńko
  4. JUNAT (Dąbek – Jagoda po Jun Bej) Bogusław Dąbrowski

KLASA III A – Klaczki roczne

  1. JEŻÓWKA (Dąbek – Jesień po Arcus xx) Bogusław Dąbrowski
  2. ELISEE GREY (Grey – Embera po Berlin Bej) Teresa Idzik
  3. SABRINA (Planet – Świtezianka po Labirynt) Sławomir Bryła
  4. EROZJA (Audytor – Emma po Paszkwil) Tomasz Nowak
  5. PERSENA (Emaks – Persja po Hrubieszów) Aleksander Sokołowski

KLASA III B – Klaczki roczne

  1. BEGINA (Efekt – Berra po Divisor xx) SK Janów Podlaski
  2. JASSA (Frazes – Jasna Zorza po Jalienny xo) SK Walewice
  3. DASZYNA (Frazes – Doris Day po Emetyt) SK Walewice
  4. LUTNIA (Frazes – Lira po Dzielżan xx) SK Walewice
  5. ALUZJA (Luis – Arizona po Rahman xo) Andrzej Piwowarski/Monika Fulińska

KLASA IV A – Klaczki dwuletnie

  1. HUELLA (Jurand – Heroina po Barok) Aleksander Łój
  2. ASTRA (Aspan – Armona po Decoration xo) Katarzyna Podkańska Dziubińska
  3. AMIRA (Jurand – Akustyka po Jung) Aleksander Łój
  4. EUROPA (Harpun – Egzaltacja po Erol) Grzegorz Sęczek
  5. MALTA (Jurand – Mila po Donbas) Robert Smalira

KLASA IVB – Klaczki dwuletnie

  1. ARIKA (Luis – Arizona po Rahman xo) Andrzej Piwowarski
  2. ELLEN GREY (Grey – Embera po Berlin Bej) Teresa Idzik
  3. ADRENALINA (Jurand – Ambrozja po Akant) Aleksander Sokołowski
  4. TAMBURA (Efekt – Tamaria po Decoration xo) SK Janów Podlaski
  5. JAGÓDKA (Harpun – Janda po Big Bend) Dariusz Zalewski

KLASA V – Klaczki trzyletnie

  1. PARDWA (Emetyt – Pilica po Arcus xx) Karol Zychowicz
  2. HEROIKA (Efekt – Herca po Vis Versa xo) SK Janów Podlaski
  3. HIPIKA (Awans – Hopsanka po Akwen) Tomasz Nowak
  4. HORTENSJA (Efekt – Herbatka po Hebron) Grzegorz Rysak

 

Czempionat Ogierów Młodszych i Top Five

  1. Ławnik 2010 (Huzar m – Łysica m / Top Gun xo) SK Walewice
  2. Johnnie Walker 2009 (Halogen m – Jantra m / Bajt m) M. Bieńko
  3. Asfar 2010 (Ganges oo – Astella m / Veritas xo) SK Janów Podlaski
  4. Perfekt 2008 (Efekt m – Patyna m / Vis Versa xo) A. Piwowarski
  5. Elgrey 2009 (Grey m – Egzema m / Przedświt XIII-4 x) J. Zuber

 

Czempionat Klaczy Młodszych i Top Five

  1. Arika 2009 (Luis m – Arizona m / Rahman xo) A. Piwowarski
  2. Begina 2010 (Efekt m – Berra m / Divisor xx) SK Janów Podlaski
  3. Huella 2009 (Jurand m – Heroina m / Barok m) A. Łój
  4. Astra 2009 (Aspan m – Armona m / Decoration xo) K. Podkańska-Dziubińska
  5. Heroika 2008 (Efekt m – Herca m / Vis Versa xo) SK Janów Podlaski

 

Najlepszy Koń Pokazu

Arika 2009 (Luis m – Arizona m / Rahman xo) A. Piwowarski

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *