Wyniki klaczy – ZT Bogusławice, 10.03.2009 r

Wyniki klaczy – ZT Bogusławice, 10.03.2009 r

  • PZHKM
  • 13 czerwca, 2009
  • Brak komentarzy

Wyniki próby dzielności klaczy – ZT Bogusławice, 10.03.2009 r.

 

 

 

1

Łza

Frazes  – Łoza  / Czynel xx

2006

m

SK Walewice

65,5

bdb

2

Mimika

Frazes – Mimi  / Len

2006

m

SK Walewice

63,8

bdb

3

Promesa

Quamiro hol – Parada wlkp / Czynel xx

2006

wlkp

SK Racot

63,7

bdb

4

Etiuda

Libretto xx – Elegia wlkp / Ogar wlkp

2005

wlkp

SK Liski

63,2

bdb

5

Akaba

Grey m – Aksa wlkp / Ogar wlkp

2005

wlkp

SK Liski

59,7

db

6

Szarlota

Arcus xx – Szaki sp / Kissovo sf

2006

sp

SK Ochaby

59,5

db

7-8

Armenia

Ever for Pleasure han – Argentyna m / Ros m

2006

sp

Krzysztof Kluzowski

59,2

db

7-8

Aronia

Emetyt  – Amaltea  / Joker

2006

m

Andrzej Piwowarski

59,2

db

9-10

Tytania

Carry Son hol – Thais sp / Elmero KWPN

2006

sp

SK Racot

59,0

db

9-10

Habibi

Baryt  – Honda  / Huragan

2006

m

Aleksander Łój

59,0

db

11

Rota

El Bundy han. – Rubież sp / Lombardo KWPN

2006

sp

SK Racot

58,8

db

12

Fontana

Frazes  – Fonika  / Jar Club xx

2006

m

SK Walewice

58,2

db

13

Hrabina Emetytka

Emetyt – Herbatka / Hebron

2006

m

Grzegorz Rysak

58,0

db

14-15

Jubilatka

Frazes – Julka / Campetot xxoo

2006

m

SK Walewice

57,0

db

14-15

Grota

Top Gun xo – Graficzka/ First des Termes xo

2006

sp

SK Ochaby

57,0

db

16

Dolores

Frazes  – Doris Day  / Emetyt

2005

m

SK Walewice

55,7

db

18

Mocca

Baryt  – Morfina  / Emir

2006

m

Aleksander Łój

55,0

db

17

Cynthia

Chef Supreme xx – Czerda sp / Arion wlkp

2005

sp

SK Racot

54,8

db

19

Saba

Banita m – Salwa sp / Lando hol

2006

sp

SK Ochaby

54,5

db

20

Balerina

Browar  – Bianca  / Judex xx

2005

m

SK Walewice

53,8

db

21-22

Balerina

Wifon  – Bartnia  / Kwartet xo

2005

m

Roman Ferenc

53,2

db

21-22

Selena

Analog sp – Sewilla m / Laryks

2005

sp

SK Ochaby

53,2

db

23

Ariwa

Jasdasz  – Aisza  / Łyk Szampana

2006

m

Jarosław Pawlik

53,0

db

24

Planeta

Tabex  – Plejada II  / Kwartet xo

2006

m

Wojciech Włodarczyk

50,8

db

25-26

Bazylia

Vis Versa xo – Bibułka  / Campetot xxoo

2006

m

SK Walewice

49,7

dst

25-26

Andaluzja

Wolant  – Asturia / Barak

2006

m

Adam Ponikowski

49,7

dst

27

Czarka

Łyk Szampana-Czekanka / Hiszpański Rytm

2004

m

Paweł Wysocki

48,1

dst

28

Glosa

Szron sp – Gligenia II sp / Graf Quidam sp

2006

sp

SK Ochaby

47,7

dst

29

Łaskotka

Cisoń xx – Łysa Polana  / Campetot xxoo

2006

m

SK Walewice

45,7

dst.

 

 

UWAGA !! Dane koni małopolskich zostały pogrubione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *